Su Kaçak Tespiti

Su Kaçak Tespiti
Su Kaçak Tespiti

Uzman Yapı Tesisat’ta cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Firmamızın çalışanları uzman, işinde bilgili, deneyimli, pratik, tecrübeli, profesyonel ve anında karar alabilen güvenilir bir kadro ile hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız da cihazla kırmadan su kaçağı tespitinin yapılışı şu şekilde yapılmaktadır. 

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti; teknolojinin de ilerlemesi ile çok kolay bir hale gelmiştir. Eskiden su kaçağının bulunması için fayanslar, duvarlar ve zeminler kırılıp her taraf çok dağılmaktadır. Şimdi ise teknolojinin gelişmesi ve çalışanlarımızın işlerinde uzman olması ile oldukça kolay bir hale gelmektedir. Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ise su kaçağının tam nereden ve nasıl olduğunu çok rahat bir biçimde bulunmaktadır. Cihazlar kızılötesi, akustik ve görüntülü olarak pek çok türü olmaktadır. Bu cihazların kullanımları hepsinde farklı olmaktadır. Firmamız da çalışan uzman kadromuz bu cihazların nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sahibi olmasından dolayı kısa zaman içerisinde su kaçağının nerden geldiğini rahatlıkla bulmaktadırlar. Uzman Yapı tesisat olan firmamız cihazla kırmadan su kaçağı tespitinde çok başarılı olmaktadır.  Her zaman firmamızı arayarak ya da ziyaret ederek su kaçağı hakkında bilmek istediklerinizi sorabilir ve öğrenebilirsiniz.

 

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Her zaman firmamız en son çıkan teknoloji cihazları ile kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapmaktadır. Kırmadan su kaçağı nasıl bulunur? sorusunun cevabı ise çok kolay olmaktadır. Eskiden su kaçağını bulmak için ev olsun işyeri olsun her yer kırılır ve dökülür. Şimdi ise teknolojinin gelişmesi ile pek çok cihaz ile kırmadan su kaçağı bulmak oldukça kolay olmaktadır.

 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız da cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Uzman kadromuz ile beraber ve son çıkan teknoloji cihazları ile rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Uzman Yapı Tesisat 7/24 haftanın her günü çok kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız da kullanmakta olduğumuz cihazlar;

 • Akustik dinleme cihazları,
 • Kameralar,
 • Nem ölçme cihazları ile Uzman Yapı tesisat her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır. Bu cihazlarımızın özellikleri;

 

Akustik dinleme cihazı; isminden de belli olduğu gibi suyun sesini dinlemek için çok güçlü bir cihaz olmaktadır. Tesisatta yer alan boruları dinleyerek su kaçağı tespitini rahatlıkla bulmaktadır.

Kameralar; firmamızda birden fazla su kaçağı tespiti ve tamiri için kamera bulunmaktadır. Bu kameraların birincisi ise; Boru görüntüleme kamerası bu kamera ile tesisattaki boruların hangisinde problem var rahatlıkla gözükmektedir. Uzman kadromuz bu cihazların hepsini harika bir biçimde kullanarak çok hızlı bir biçimde su kaçağı tespitini ve tamirini yapmaktadırlar. İkinci kamera; Termal su kaçağı tespiti kamerasıdır. Bu kamera ile ev ya da işyerlerinizde çok büyük tadilatlara girmeden gizli su kaçaklarının tespiti ve tamiri yapılmaktadır.

Nem ölçer cihazı; bu cihaz oldukça hassas çalışmaktadır. Su kaçağı nerede ve nasıl anında ölçüm yaparak tespit yapmaktadır. Uzman Yapı tesisatında çalışmakta olan uzman ve profesyonel kadromuz ile su kaçağı tespiti ve tamirini kolay ve hızlı yapmaktayız.

Akustik Dinleme Cihazları İle Su Kaçağı Tespiti

Her zaman evlerimiz de ve işyerlerimiz de su kaçağı olabilmektedir. Özellikle de İstanbul’da binaların çok eski olmasından dolayı tesisatlar da oldukça sık su kaçağı olmaktadır. İstanbul’da olan firmamız Uzman Yapı tesisat su kaçağı tespitinde pek çok başarıya imza atmıştır. Su kaçağı tespiti bizim işimizdir diyerek her girdiği yerde hep bir numara olarak çıkmaktadır. Su kaçağı tespitinde ise akustik dinleme cihazları oldukça sık kullanılmaktadır. Firmamız çalışanları bu cihazı en iyi biçimde kullanarak su kaçağı tespitini en kısa zaman içinde tespit ederek ne yapılması gerektiğini siz değerli müşterilerimize bilgi verip istediğiniz bir biçimde tamiriniz yapılmaktadır.

Akustik dinleme cihazı oldukça hassas ve çok kuvvetli bir cihaz olmaktadır. Akustik dinleme cihazı ile suyun nereden geldiğini ve nereden kaçak var çok kolay tespit edilmektedir. Her zaman akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti çok kolay tespit edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti hakkında bilgiler alabilir ve hatta su kaçağı işleriniz varsa yaptırabilirsiniz.   

Nem Ölçer Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde nem ölçer cihazı çok önemli olmaktadır. Her zaman firmamız da nem ölçer cihazı kullanılarak su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Uzman kadromuz nem ölçer cihazını kullanarak nerede bir su kaçağı var kısa zaman içinde tespit etmektedir. Nem ölçer cihazı; çok hassas ve çok kuvvetli bir cihaz olmaktadır.

Nem ölçer cihazların boyutları da çok küçük olmaktadır. Su kaçağı tespitinde oldukça faydalı bir cihaz olmaktadır. Nem ölçer cihazı ile çok ufak ve çok gizli olan su kaçağının tespitini çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Nem ölçer cihazı çok büyük su kaçaklarında önüne geçmektedir. Gizli olan su kaçaklarının tespitinde oldukça faydalı olan bu cihazın kullanımı da oldukça kolaydır. Firmamız çalışanları nem ölçer cihaz kullanarak su kaçağı tespitini rahatlıkla bulmaktadırlar. Firmamız ile iletişime geçerek hem su kaçağı tespiti fiyatlarını hem de nem ölçer cihazı hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.


Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Faydaları Neler?

Cihazla su kaçağı tespitinin birden fazla faydası bulunmaktadır. Artık günlük hayatımız da teknolojinin çok gelişmesi ve ilerlemesi ile su kaçağı tespitinde de oldukça faydası vardır. Su kaçağı tespiti artık çok kolay yapılmasının en büyük sebebi bu cihazlar ile yapılmakta olmasından kaynaklanmaktadır. Cihaz ile su kaçağı tespiti hemen ve hızlı tespit edilmektedir. Aynı zamanda hiçbir yer dökülmeden ve kırılmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti faydaları ise sırası ile;

 • Su kaçağının ufak bir yerde iken daha çok büyümeden tespiti için kullanılır ve çok büyük problemlerin önüne geçmektedir,
 • Su kaçağı hemen tespit edildiği için su kaçağı  tespiti fiyatları çok düşük maliyetlerde yapılmasını sağlamaktadır,
 • Bina ya da işyerlerinde su kaçağı tespitleri daha hızlı bulunur,
 • Kalorifer tesisatı, parke altı  ve gizli su kaçağı tespitinde hızlı çözüm bulmaktadır,
 • Kombi tesisatlarında çok hızlı su kaçağı tespiti yapmaktadır,
 • Büyük su kaçağı tespitlerin önüne geçmektedir,
 • Her zaman zamandan tasarruf edilir,
 • Su kaçağı maliyetleri cihazlar sayesinde oldukça az olmaktadır. Daha pek çok faydası olan bu cihazlar ile her zaman firmamız da su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

 

Kameralı Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız da her zaman su kaçağı tespitinde ve tamirinde kameralar kullanılmaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri uzman kadromuz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Kameralar sayesinde kırmadan, dökmeden ve hiçbir yer batmadan rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmaktadır. Firmamız çalışanları her zaman son çıkan teknolojiyi yakından takip ederek her yeni çıkan bilgiler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri hakkında detaylı tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki maddiyattan çok sizlerin güvenine talip olmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden ne gelirse en iyisini ve en kalitelisini yapmaktayız.  

 

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera; son yıllar da pek çok alanda kullanılmaktadır. Gözle görülemeyen sızıntı olsun ya da farklı bir şey olsun anında tespit edilmektedir. Bundan dolayı da su kaçağı tespitinde de oldukça sık kullanılmaktadır. Her zaman firmamız da su kaçağı tespitinde kullanılan termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Termal kameralar ile su kaçağı tespitinde kırılma, dökülme ve buna benzer işlemler yapılmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Termal kameralar sayesinde su kaçağı tespiti oldukça kolay olmaktadır.

Termal kameralar sayesinde tesisat borularının içinde su kaçağı yapan bölüm çok kısa zaman içerisinde tespit edilmektedir. Ve termal kameraların sayesinde daha çok problem olmadan su kaçağı sorunu ortadan kalkmaktadır. Su tesisatı borularının zaman içerisinde çürümüş olduğunu ve içlerinin paslanması ile su kaçağının olması yüzde yüz olmaktadır. Termal kameralar ile bu sorunlar çok rahatlıkla çözülebilmektedir. Sizlerin fark etmediği su kaçaklarını termal kameralar rahatlıkla görebilmektedir.

Firmamız da termal kamera ile su kaçağı tespiti yapılmakta ve su kaçağı tespiti fiyatları da çok ekonomik bütçeler ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.   

 


Boru Görüntüleme Kamerası ile Su Kaçağı Tespiti

Boru görüntüleme kamerası; atık olan su borularında suyun akmasına sebep olan problemlerin çözülmesinde kullanılmaktadır. Bina olsun işyeri olsun pis suları tahliye edilmesi için yapılmakta olan kanalizasyon borularının içeriğini görüntülemek için kullanılan bu boru görüntüleme kamerası problem olan yerin ya da bölgenin röntgenini çekmeye yaramaktadır.

Boru görüntüleme kamerası ile su kaçağı tespiti oldukça kolay yapılmaktadır. Firmamız da çalışan uzman kadromuz boru görüntüleme kamerası ile ilgili bütün bilgilere sahip olmaktadırlar. Su kaçağı bulmakta çok işe yarayan bu kameralar günümüzde oldukça sık tercih edilmektedir. Hemen hemen her su kaçağı tespitinde oldukça işe yaramaktadır. Boru görüntüleme su kaçağı tespiti; su tesisatı borularının içerisinde ilerleyerek görüntü alır ve su kaçağının nerede olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Paslanan, çatlayan, delinen ve çürüyen boruları bu boru görüntüleme makinası ile çok rahat görebilir ve tamirini yapabiliriz. Firmamız ile iletişime geçerek boru görüntüleme kamerası ile su kaçağı tespiti hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

 

Kameralı Su Kaçağı Tespitinin Faydaları Neler?

Kameralı su kaçağı tespitinin pek çok faydası olmaktadır. Son zamanlar da teknolojinin çok fazla gelişmesi ile su kaçağı tespitinde de kameralar oldukça sık kullanılır hale gelmektedir. Geçmiş de su kaçağının bulunması için günlerce ve haftalarca çalışmaktaydı. Şimdi ise teknolojinin aşırı derecede gelişmesinden dolayı su kaçağı tespiti anında bulunup hızlı bir şekilde tamiri yapılmaktadır. Firmamız da kameralı su kaçağı tespiti yapılmakta ve her zaman en kaliteli ve garantili bir biçimde yapılmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu son teknolojiye ait bütün su kaçağı tespiti için kullanılan kameraları ve cihazları kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Kameralı su kaçağı tespitinin faydaları ise;

 • Su kaçağında kırma, yıkma, dökme ve buna benzer hiç bir tadilat yapılmadığından dolayı su kaçağı tespiti maliyetleri çok düşük olmaktadır,
 • Her hangi bir kırma ve dökme işi olmadığından zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır,
 • Ufak su kaçakları, gizli su kaçakları, kalorifer su kaçakları ve daha pek çok gözükmeyen su kaçakları büyümeden ve çok problem çıkmadan tespitini yapar,
 • Bu kameralar sayesinde küf olan bölgelerde rahatlıkla tespit edilir,
 • Su kaçağı küçük ya da çok büyük anında tespit eder ve daha pek çok faydası olmaktadır.

 

Kameralar sayesin de çok ekonomik, hızlı ve garantili su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten asla vazgeçmemektir. Sizlerin sağlıklı ortamlarda yaşamlarınızı sürdürmeniz için çok prensipli ve çok dikkatli çalışmaktadırlar.

Firmamız çalışanları her zaman çok tecrübeli, deneyimli, işinde uzman, bilgili, pratik ve anında çözüm üretebilen kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en kaliteli bir hizmet için elinden gelen tüm çabayı sunmaktadırlar. Firmamız ile iletişime geçerek ya da firmamızı ziyaret ederek bütün su tesisatları hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Firmamızın su tesisatları ve su kaçağı tespiti fiyatları diğer su tesisatı ve su kaçağı tespiti yapan firmalara nazaran çok ekonomik ve uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Firmamız olan Uzman Yapı tesisat ile iletişime geçerek bütün fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.     

 

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Firmamız da her zaman uzman kadromuz ile ev ya da işyerinizde su kaçağı için bir ön keşif yapmaktayız. Su kaçağı keşfinde hangi tesisatta problem var ise kullandığımız cihazlarımız ile noktasal su kaçağı tespiti yapar ve hangi yöntem uygun ise su kaçağı tamirini ve tespitini yapmaktayız. Firmamız su kaçağı tespitinde çok başarılı ve güvenli bir firma olmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti ve tamirinde de bütün İstanbul’un ilçelerine hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti İstanbul’da pek çok başarıya imza atan firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamanız için elinden gelen bütün özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Evdeki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evdeki su kaçağının bulunması evdeki kişiler için zor bir işlem olmaktadır. Bunun sebebi ise ilk önce su kaçağı tespiti yapılması gerekir. Su kaçaklarının çok farklı sebeplerden meydana geldiğini bilmekteyiz. Evdeki su kaçağının bulunması için ilk önce yapılması gereken ana su vanasını kapatarak giderleri kontrol etmek olmaktadır. Ana vanayı kapattığınız halde su geliyorsa mutlaka profesyonel bir firmadan yardım almanız gereklidir. Tam bu sırada firmamız olan Uzman Yapı tesisat devreye girerek evdeki su kaçağı tespitini cihazlar veya başka teknikler ile bulmaktadır. Evdeki su kaçağının en kısada bulabilmeniz sizleri pek çok problemlerden kurtarmaktadır. Su kaçağı nasıl anlaşılır? Bunlar sırası ile;

 • Derz aralarında sararmalar olur,
 • Duvarlar kabarır,
 • Duvarlar da sararmalar olur,
 • Evin içerisinde rutubet olur,
 • Fayanslar da  dökülmeler olması,
 • Altınız da daire varsa kötü kokunun gitmesi ve tavanının sararması,
 • Su kullanılmadığı halde su saatindeki rakamlar değişiyorsa,
 • Su faturaları çok abartılı geliyorsa su kaçağı var demektir.

 

Bunların birkaç tanesi bile varsa direk firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 

Duvardaki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su tesisatı problemlerinden dolayı meydana gelen duvarda küflenme, kabarma, sararma ve kötü kokular oluşmaktadır. Günümüzde artık duvardaki su kaçağı nasıl bulunur? Çok kolay olmaktadır. Firmamız da su kaçağı tespiti cihazı ile uzman kadromuz ile çok kolay yapılmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu sayesinde her türlü su kaçağı bulma işlemlerini en kısa zaman içinde tespit edip yapılması gereken işlemleri yapmaktayız. Her zaman Uzman Yapı tesisat bir telefon kadar uzak olmaktadır. Su kaçağı tespiti hakkında öğrenmek istediklerinizi öğrenmek için firmamızı ziyaret ederek ya da firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.   

 

Banyoda Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçakları evlerimizi ve hatta alt daire varsa onları da rahatsız edebilmektedir. Her zaman su kaçağı tespiti bulmada zorlanabilirsiniz. Bundan dolayı uzmanlardan yardım almak gerekir. Firmamız banyoda su kaçağı tespitini çok kolay teknikler ile bulmaktadır. Firmamız da kullanılan su kaçağı teknikleri her bölge için farklı olmaktadır. Banyodaki su kaçağı tespiti için ise; 

 • Akustik dinleme cihazı,
 • Kamera ile,
 • Nem ölçer cihazı ile banyoda su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

 

İstanbul da olan firmamız bütün İstanbul’a su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Binada Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Her binada ortak kullanılan kısımlar bulunmaktadır. Bu kısımlar özellikle ortak kullanım diye bilinmektedir. Binada su kaçağı tespiti; herhangi bir yerinde su sızması, binada küf kokusu, binanın duvarlarında sararma, dökülmeler ve çok rahatsız eden bir koku olmaktadır. Binadaki su kaçağının bulunması için direk uzman bir firma ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Şayet yardım almada geç kalırsanız daha can sıkıcı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız en kaliteli ve garantili hizmet vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek su tesisatı ile bütün problemleriniz en kısa zamanda çözülmektedir. 

 

Tesisattaki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Firmamız da tesisattaki su kaçağı tespiti çok kolay bulunmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu ile her zaman her tesisattaki su kaçağı tespiti oldukça hızlı ve kolay yapılmaktadır. Tesisattaki su kaçağı duvar ya da fayansların nemli olmasından anlaşılmaktadır. Bunun içinde firmamız su kaçağı tespiti cihazları ile rahatlıkla su kaçağının tespitini yapmaktadırlar. Önemli olan su kaçağı tespiti bulunur bulunmaz müdahale edilmesidir. Yoksa can sıkıcı problemler çıkmaktadır. Firmamız elinden gelen bütün çaba ile çalışmaktadır. Firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz.

 


Kalorifer Tesisatında Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kalorifer tesisatında su kaçağının olmasının pek çok farklı sebebi olmaktadır. Yerden ısıtma ve kalorifer peteklerinde farklı tesisat olmasından dolayı çok iyi bir su kaçağı tespiti cihazı ile yapılmalıdır. Firmamız da kırmadan su kaçağı su kaçağı tespiti yapıldığı için direkt firmamız ile iletişime geçerek kalorifer tesisatındaki su kaçağını rahatlıkla tespit edebilir ve yaptırabilirsiniz. Kalorifer tesisatında su kaçağı nasıl anlaşılır? Zeminde olan parkelerin bitiminden ya da kalorifer peteklerinden ansızın su gelmesi ya da peteklerin nemlenmesinden anlaşılmaktadır. Bu kalorifer tesisatında su kaçağı pek denk gelmeyen bir su kaçağı olmaktadır. Yine de böyle bir problem ile karşılaşırsanız firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 

Gizli Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Gizli su kaçağı nasıl anlaşılır? Bunun pek çok nedeni olmaktadır. Bunlar sırası ile;

 • Kombiniz de olan su barı devamlı düşmekte ise,
 • Zemin yani parkeleriniz de kabarma oluyorsa,
 • Duvarlarda dökülme varsa,
 • Duvarlarda sararma,
 • Rutubet kokusu varsa,
 • Duvarlarda nem oluşuyorsa,
 • Vanaların hepsi kapalı iken su sayaç ta  rakamlar değişmekte ise,
 • Faturanız normalden fazla geliyorsa mutlaka gizli su kaçağı olmaktadır.

 

Firmamız ile iletişime geçerek su kaçağı tespiti ile yardım alabilirsiniz. Firmamız da kameralı su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Bundan dolayı direkt su kaçağı nerden gelmekte kolayca bulunmaktadır.

 

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

Üst kattan su akıyorsa ne yapılır? bu sorunun ilk cevabı üst katta oturmakta olan komşunuz ile görüşmek olacaktır. Dairenize su damladığını ve vanalarını kapatması gerektiğini söylemeniz gerekmektedir. Vanalar kapandıktan sonra su akması şayet devam etmekte ise direk komşunuz ile anlaşıp bir su tesisatçısı çağırmanız gerekmektedir. Tam o sırada biz devreye girerek su kaçağını bulmak için uzman kadromuz ve son teknolojiye ait cihazlarımız ile su kaçağının tespitini yapmaktayız. Su kaçağını bulduktan sonra ne yapılması ve hangi teknik uygulanması gerekmekte siz ve üst komşunuz ile konuşup problemin ortadan kalkması için elimizden gelen çaba ile hızlı bir biçimde su kaçağının tamirini yapmaktayız.

 

Su Kaçağı Tespiti Sonrası Tadilat Yapıyor Musunuz?

Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra hangi tesisatta problem var ise tadilat yapılmaktadır. Firmamız su kaçağının tespitini yaptıktan sonra nerde su kaçağı varsa mesela; parke ya da fayans bir kısmını yani az bir yerini açarak problemin geldiği yere kamera ile bakarak çözüm ne ise onu yapmaktadır. Direkt hangi işlem yapılacaksa tadilatı ve tamiri yapılmaktadır.

 

Birden Fazla Su Kaçağı Olursa Ne Yapılır?

Birden fazla su kaçağının anlaşılması için su tesisatlarında ilk önce basınç ölçer cihazı ile suyun basıncında düşme var mı? Yok mu? Ona bakılır. Bu işlemden dolayı hem zamandan tasarruf edilir hem de su kaçağı var mı? Yok mu? Tespit edilir. Eğer ki bir su kaçağı var ise akustik dinleme cihazları ile su kaçağı olan yer dinlenmektedir. Ve bu sayede noktasal su kaçağı tespiti yapılır. Bu işlemleri firmamız da çalışmakta olan uzman kadromuz birebir kendileri yapmaktadır. Firmamızın çalışanları işinde uzman ve güvenilir olduğu için ne gerekli ise yapmakta ve siz değerli müşterilerimize bilgi vermektedir.

 

Parke Altındaki Su Kaçağı Tespit Edilebilir Mi?

Şayet bir su kaçağı var ise ilk önce nereden geldiğini tespit etmek gerekir. Bu su kaçağı parkeden geldiğini anlamak için de evde ya da işyerinde ilk önce onu bulmamız gerekir. Firmamız da kameralı su kaçağı tespiti yapıldığından dolayı firmamız olan Uzman yapı tesisat ile iletişime geçerek sorunu kısa zaman içerisinde çözebilirsiniz. Parke altındaki su kaçağı nasıl anlaşılır?

 • Parkelerde kabarma,
 • Parkelerin süpürgelik kısmında su,
 • Parkelere bastıkça sert bir ses çıkıyor ise mutlaka parke altında su kaçağı olmaktadır.

 

Firmamız da yaptığımız su kaçağı teknikleri ile en kısa zaman içinde problemi çözebiliriz. Uzman kadromuz termal kameralar ile su kaçağı tespitini yapıp direkt olarak kırmadan su kaçağı tamiri yapmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Geçmiş dönemlerde su kaçağına neden olan patlak, çatlamış ya da delinmiş tesisat borusunu bulabilmek için deneme yanılma yöntemi ile çok sayıda bölgede kırma ve delme işlemi yapılırdı. Bu yöntem zaten su kaçağı nedeniyle mağdur olan ev sahibinin evinde bir inşaat kirliliğine yol açar, tüm ev halkını yorar ve gereksiz yere büyük masraflar yaratırdı.

Su kaçağı tespiti konusunda zamanla gelişen teknolojiler sonrasında çok daha hızlı, ekonomik ve güvenli yöntemler kullanabilmemiz için farklı türlerde cihazlar geliştirildi. UZMAN YAPI TESİSAT'ın uzman ekibinin de kullandığı son teknoloji cihazlar sayesinde artık nokta atışı su kaçağı tespiti yapabiliyor ve çok küçük alanları kırarak tadilatları gerçekleştirebiliyoruz.

Whatsapp