Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

UZMAN YAPI TESİSAT

Uzman Yapı Tesisat olarak 2000’li yılların başında faaliyet göstermeye başladık. 20 yıllık tecrübemiz ile su tesisatı sektöründe sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi bir firma olan Uzman Yapı Tesisat, ülkemizde ilk çıkan kamera ile su tespit cihazlarını kullanan nadir firmalar arasında yer almaktadır. Uzman Yapı Tesisat her geçen gün ilerleyen teknolojiyi takip ederek en yeni ekipmanlarla sizlerin sorunlarını en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümlemeyi amaç edinmiştir.

Oktay Tesisat olarak yapmış olduğumuz işlerde kaliteli malzemeler kullanarak işin ömrünü ve kalitesini daima yüksek tutmak istedik. Su tesisatı ustalarımız alanında uzman kişilerden oluştuğundan dolayı usta kaynaklı tesisat hatalarını yok etmeyi amaçladık. Daima müşteri memnuniyetini firma prensibi haline getirdik ve Uzman Yapı Tesisat olarak geçmişimizde onlarca mutlu referans bıraktık.

 

Daimi Müşteri Memnuniyeti

En iyi reklamın tavsiye olduğunun bilincinde olan firmamız, su tesisatında problem yaşayan siz değerli müşterilerimizin sorunlarına en iyi çözümü üretmek için çalışmaktadır. Sizin sunmuş olduğu görüş ve öneriler ışığında firma çizgisini belirleyen Oktay Tesisat düşüncelerinize önem vermektedir.

 

Su Tesisatında Kaliteli Malzeme Kullanımı

Su tesisatında kullanılan malzemenin kalitesinin kullanım ömrü ile doğru orantılı olduğunun farkındayız. Bu yüzden yapmış olduğumuz su tesisatında kaliteli malzemeler ve son teknoloji kameralı tıkanıklık açma cihazları kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

 

Oktay Tesisat olarak vermiş olduğumuz hizmetler;
  • Su Kaçağı Tespiti
  • Kamera ile Su Kaçağı Tespiti
  • Tıkanıklık Açma
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Petek Temizleme
  • Cihazla Su Kaçak Tespiti